Material Handling Pajisje Lifting 10 Ton Construction Equipment

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Condition: New Product Name: Material Handling Lifting Equipments 10 Ton Constr Load Chains: G80 Standard Hooks: Fully Forged Hooks Are Fitted with Safety Latches Dynamic Test Load: 1.5 Times of Rated Weight ...


Detail Product

Produkt Tags

Info Basic

Gjendja: New
Emri i produktit: Trajtimi Material Pajisje Lifting 10 Ton Constr
Chains Load: G80 Standard
Grepa: grepa rreme Plotësisht janë të pajisur me sigurinë e shulat
Dynamic Test Load: 1.5 herë e Vlerësuar Pesha
Detail dorëzimit: 10-25days After The paradhënie
Pas-Sales Service kusht: Mbështetje Overseas Tretë-Partia Available
Siguria Factor: 4 herë e peshës Vlerësuar me
Trademark: Customized
Paketa Transport: Rasti druri ose Kartone
Specifikimet: Kapaciteti: 0.5 ton -20 ton
Origjina: China
Kodi HS: 8425190000

përshkrim i produktit

           Material Handling Lifting Pajisjeve pajisjet e ndërtimit 10 ton

specifacation: 
Material Handling Pajisje Lifting 10 Ton Construction Equipment
Material Handling Pajisje Lifting 10 Ton Construction Equipment

Material Handling Pajisje Lifting 10 Ton Construction Equipment
Material Handling Pajisje Lifting 10 Ton Construction Equipment
Material Handling Pajisje Lifting 10 Ton Construction Equipment

Shërbimet tona

  24hours Shërbimi Online
 
  Mostra është në dispozicion
 
  shërbim OEM është në dispozicion
 
  Test një nga një
 
 informacion të kompanisë
 

 Si një kompani filial i whollyowned Foshan Tongyida heqjen e pajisjeve Prodhim Co, Ltd, u gjet në vitin 2013, Norho ka specializuar në projektimin, prodhimin dhe furnizimin e heqjes dhe hoisting pajisjeve.   

Pas më shumë se 10 vjet të zhvillimit, sot ne jemi një nga kompanitë kryesore në fushën tonë, ne kemi 300 shtabet për ekip profesional pjekur projektimit, ekipi i kontrollit të cilësisë, ekipit të menaxhimit të prodhimit dhe ekipi i shitjes shërbimi.   

Wecan të sigurojë të gjitha të heqjes dhe të trajtimit të materialeve tuaja të nevojave me çmime shumë konkurruese. Me miratimet ndërkombëtare ISO për sistemet e saj të cilësisë dhe CE, GS, certifikimit TUV, Norho Group jemi krenar për të ju mirëpresim për kompaninë tonë dhe të shohim përpara për të dëgjuar nga ju. 

Ne i përmbahemi parimit të "cilësisë së parë, shërbimi i parë, përmirësimin e vazhdueshëm dhe inovacionit për të plotësuar konsumatorët" për menaxhimin dhe "zero defekt, zero ankesa" si objektiv të cilësisë. Për të përsosur shërbimin tonë, ne ofrojme produkte me cilësi të mirë në çmim të arsyeshëm.


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !