Blocks zinxhir 20 Ton Hand zinxhir Block 10 Ton 3 metra

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Condition: New Product Name: 20 Ton Chain Block 10 Meters Manual Chain Block 10 Load Chains: G80 Standard Hooks: Fully Forged Hooks Are Fitted with Safety Latches Dynamic Test Load: 1.5 Times of Rated Weight Delivery Detail: 10-25days After The Down Payment After-Sales Service Provided: Overseas Third-Party Support Available Safety Factor: 4 Times of Rated Weight Trademark: Customized Transport Package: Wooden Case or Cartons Specification: Capacity: 0.5 ton -20 ton Origin: Ch...


 • Min.urdhër Sasia: 1 Piece/Pieces
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Gjendja: New
  Chains Load: G80 Standard
  Grepa: grepa rreme Plotësisht janë të pajisur me sigurinë e shulat
  Dynamic Test Load: 1.5 herë e Vlerësuar Pesha
  Detail dorëzimit: 10-25days After The paradhënie
  Pas-Sales Service kusht: Mbështetje Overseas Tretë-Partia Available
  Siguria Factor: 4 herë e peshës Vlerësuar me
  Trademark: Customized
  Paketa Transport: Rasti druri ose Kartone
  Specifikimet: Kapaciteti: 0.5 ton -20 ton
  Origjina: China
  Kodi HS: 8425190000

  përshkrim i produktit

             Blloqe zinxhir 20 ton blloku zinxhir dore 10 ton 3 metra
  specifacation: 
  Blocks zinxhir 20 Ton Hand zinxhir Block 10 Ton 3 metra
  Blocks zinxhir 20 Ton Hand zinxhir Block 10 Ton 3 metra
  Blocks zinxhir 20 Ton Hand zinxhir Block 10 Ton 3 metra
  Blocks zinxhir 20 Ton Hand zinxhir Block 10 Ton 3 metra
  Blocks zinxhir 20 Ton Hand zinxhir Block 10 Ton 3 metraShërbimet tona

  24hours Shërbimi Online

  Mostra është në dispozicion

  shërbim OEM është në dispozicion

  Test një nga një

  Informacione të Kompanisë
  Si një kompani filial i whollyowned Foshan Tongyida heqjen e pajisjeve Prodhim Co, Ltd, u gjet në vitin 2013, Norho ka specializuar në projektimin, prodhimin dhe furnizimin e heqjes dhe hoisting pajisjeve.

  Pas më shumë se 10 vjet të zhvillimit, sot ne jemi një nga kompanitë kryesore në fushën tonë, ne kemi 300 shtabet për ekip profesional pjekur projektimit, ekipi i kontrollit të cilësisë, ekipit të menaxhimit të prodhimit dhe ekipi i shitjes shërbimi.

  Wecan të sigurojë të gjitha të heqjes dhe të trajtimit të materialeve tuaja të nevojave me çmime shumë konkurruese. Me miratimet ndërkombëtare ISO për sistemet e saj të cilësisë dhe CE, GS, certifikimit TUV, Norho Group jemi krenar për të ju mirëpresim për kompaninë tonë dhe të shohim përpara për të dëgjuar nga ju.

  Ne i përmbahemi parimit të "cilësisë së parë, shërbimi i parë, përmirësimin e vazhdueshëm dhe inovacionit për të plotësuar konsumatorët" për menaxhimin dhe "zero defekt, zero ankesa" si objektiv të cilësisë. Për të përsosur shërbimin tonë, ne ofrojme produkte me cilësi të mirë në çmim të arsyeshëm.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !