Rreth nesh

Foshan Tongyida heqjen e pajisjeve Prodhim Co, Ltd specializuar në projektimin, prodhimin dhe furnizimin e heqjes dhe hoisting pajisjeve. 

Pas rreth 5 viteve të zhvillimit, sot ne jemi një nga kompanitë kryesore në fushën tonë, ne kemi 100 shtabet për ekip profesional pjekur projektimit, ekipi i kontrollit të cilësisë, ekipit të menaxhimit të prodhimit dhe ekipi i shitjes shërbimi. 

Tongyida Lifting Equipment Group mund të sigurojë të gjitha manuale pajisje ngritëse dhe trajtimit të materialeve të nevojave tuaja me çmime shumë konkurruese si. Me miratimet ndërkombëtare ISO për sistemet e saj të cilësisë dhe CE, GS, certifikimit TUV, Grupi ynë jemi krenar për të ju mirëpresim të vizitojë fabrikën tonë dhe të shohim përpara për të dëgjuar nga ju. 

Ne i përmbahemi parimit të "cilësisë së parë, shërbimi i parë, përmirësimin e vazhdueshëm dhe inovacionit për të plotësuar konsumatorët" dhe "zero defekt, zero ankesa" si objektiv të cilësisë.

1fadsf12dfadsf1


WhatsApp Online Chat !