• t7
 • t3
 • t2
 • t4

Produktet kryesore

 • 31
 • 51

Trust denjë Prodhuesi i zinxhirit ngritje dhe ngritje Llozi

Foshan Tongyida heqjen e pajisjeve Prodhim Co, Ltd specializuar në projektimin, prodhimin dhe furnizimin e heqjes dhe hoisting pajisjeve.

Pas rreth 5 viteve të zhvillimit, sot ne jemi një nga kompanitë kryesore në fushën tonë, ne kemi 100 shtabet për ekip profesional pjekur projektimit, ekipi i kontrollit të cilësisë, ekipit të menaxhimit të prodhimit dhe ekipi i shitjes shërbimi.

Tongyida Lifting Equipment Group mund të sigurojë të gjitha manuale pajisje ngritëse dhe trajtimit të materialeve të nevojave tuaja me çmime shumë konkurruese si. Me miratimet ndërkombëtare ISO për sistemet e saj të cilësisë dhe CE, GS, certifikimit TUV, Grupi ynë jemi krenar për të ju mirëpresim të vizitojë fabrikën tonë dhe të shohim përpara për të dëgjuar nga ju.

Shiko më shumë
Ne mësojmë, Ne Punës, ne të çojë!
Trust denjë Prodhuesi i zinxhirit ngritje dhe ngritje Llozi

 • OEM / ODM

  OEM / ODM

  Nëse ju ...
  1. Janë në kërkim për prodhuesit OEM / ODM në këtë industri.
  2. Nevoja për dikë që mund të prodhojë atë që ju duan dhe kanë një dizajn me porosi të shtypura specifikimeve tuaj.
  Pastaj të shërbimit tonë të OEM / ODM është për ju!

 • Mostra Order

  Mostra Order

  Nëse ju ...
  1. dëshironi të blini një mënyrë mostër për herë të parë.
  2. Blerje një mënyrë të plotë pas Vleresimin cilësinë e produktit.
  Pastaj Shembull shërbimit tonë Urdhri është për ju!

 • Fabrika Tour

  Fabrika Tour

  Nëse ju ...
  1. Do të doja më shumë informacion në lidhje me kompaninë tonë.
  2. A do të donte për të vizituar Kinën dhe janë të interesuar për të punuar me ne.
  Pastaj Factory Tour shërbimi ynë është për ju!

Mbi fabrikën tonë

 • 1
 • IMG_6863
 • IMG_6879
 • IMG_6886
 • IMG_6890
 • IMG_6892
 • IMG_6897
 • IMG_6900
 • 微 信 图片 _20180827095705
WhatsApp Online Chat !