за нас

Foshan Tongyida лифтинг опрема Производство копродукции, Ltd специјализирана за проектирање, производство и снабдување на подигнување и дигалки опрема. 

По околу 5 години на развој, денес ние сме една од водечките компании во нашата област, имаме 100 службеници за професионална зрели дизајнерски тим, контрола на квалитетот на тимот, тимот на управување со производството и тим за продажба на услуги. 

Tongyida Опрема за подигнување на групата може да ги обезбеди сите на вашите рачно опрема за подигнување и материјал ракување потреби во високо конкурентни цени. Со Меѓународните ISO одобренија за системите за квалитет и CE, ГШ, TUV сертификати, нашата група сме горди да ви посакам добредојде да ја посетите нашата фабрика и со нетрпение очекуваме да слушнеме од тебе. 

Ние се држиме до принципот на "квалитет прво, сервисот, континуирано подобрување и иновации да ги задоволи клиентите" и "нула дефект, нула жалби", како цел за квалитет.

1fadsf12dfadsf1


WhatsApp Online Chat !