• t7
 • t3
 • t2
 • t4

главни производи

 • 31
 • 51

Доверба достоен Производител на синџирот на дигалка И Вртливо дигалка

Foshan Tongyida лифтинг опрема Производство копродукции, Ltd специјализирана за проектирање, производство и снабдување на подигнување и дигалки опрема.

По околу 5 години на развој, денес ние сме една од водечките компании во нашата област, имаме 100 службеници за професионална зрели дизајнерски тим, контрола на квалитетот на тимот, тимот на управување со производството и тим за продажба на услуги.

Tongyida Опрема за подигнување на групата може да ги обезбеди сите на вашите рачно опрема за подигнување и материјал ракување потреби во високо конкурентни цени. Со Меѓународните ISO одобренија за системите за квалитет и CE, ГШ, TUV сертификати, нашата група сме горди да ви посакам добредојде да ја посетите нашата фабрика и со нетрпение очекуваме да слушнеме од тебе.

Гледај Повеќе
Ние учиме, ние труд, ние ја води!
Доверба достоен Производител на синџирот на дигалка И Вртливо дигалка

 • OEM / ODM

  OEM / ODM

  Ако ...
  1. Дали во потрага за производителите OEM / ODM во оваа индустрија.
  2. Треба некој кој може да произведе она што го сакате и имаат сопствен дизајн печатени на вашите спецификации.
  Тогаш нашата услуга OEM / ODM е за вас!

 • Пример за нарачка

  Пример за нарачка

  Ако ...
  1. Сакате да купите примерок цел во прв план.
  2. Набавка на целосна цел по потврдување на квалитетот на производот.
  Тогаш нашата Пример услуга за нарачка е за вас!

 • фабрика турнеја

  фабрика турнеја

  Ако ...
  1. Дали би сакал повеќе информации за нашата компанија.
  2. Дали би сакале да ја посетите Кина и се заинтересирани да работат со нас.
  Тогаш нашата фабрика турнеја услуга е за вас!

За нашата фабрика

 • 1
 • IMG_6863
 • IMG_6879
 • IMG_6886
 • IMG_6890
 • IMG_6892
 • IMG_6897
 • IMG_6900
 • 微 信 图片 _20180827095705
WhatsApp Online Chat !